Informacje o firmie

Firma ROLMEX sp. j. istnieje od 1995 roku i prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych, środków do produkcji rolnej, nawozów, stali oraz opału. Początkowo była to jednoosobowa firma prowadzona przez Rafała Gościniaka w Witaszycach, w 1998 roku została przekształcona w spółkę cywilną prowadzoną przez Magdalenę i Rafała Gościniaków. Od 2004 roku firma ROLMEX działa jako spółka jawna.

W czasie swojej dotychczasowej działalności firma zdobyła ogromne doświadczenie oraz umiejętność kompleksowego i sprawnego działania, dzięki temu zdobyła uznanie wśród Klientów i firm współpracujących czego dowodem są liczne wyróżnienia i podziękowania. Podstawowym celem firmy ROLMEX jest rozwiązywanie problemów Klientów, gdyż to Oni stanowią wskaźnik aktywności firmy. Cechą charakterystyczną prowadzonej polityki cenowej jest rzetelna kalkulacja i stabilne ceny.

Sklep budowlano-przemysłowy

Sklep z artykułami budowlanymi i przemysłowymi cieszy się ogromnym uznaniem wśród Klientów i jest uzupełnieniem oferty handlowej. Oferujemy m. in.: farby, lakiery, kleje, piany, silikony, śruby, nakrętki, podkładki, nity, wkręty, kołki SM, gwoździe budowlane, skrętne, papowe, pierścieniowe, narzędzia budowlane...

Własny transport

Firma ROLMEX dysponuje własnym transportem od 2-24 ton, samochodami samowyładowczymi. Swoim odbiorcom oferuje solidność, rzetelność, wysoką jakość produktów, doradztwo i serwis na najwyższym poziomie.

Adres

ROLMEX sp. j.
ul. Sienkiewicza 53 a, Cielcza k./Jarocina
63-200 Jarocin

tel. 62 749 37 23, 62 747 86 61
fax 62 747 86 60, kom. 502 721 663
email: rolmex@rolmex.pl

Rolmex - aukcje allegro
Materiały budowlane
Zaopatrzenie rolnictwa
Opał
Nawozy